Sezon biegowy rozkręcił się na dobre. Kołobrzescy biegacze w ostatnich dniach startowali w kilku imprezach. Aż 30-stu biegaczy wzięło w 34 Memoriale Winanda Osińskiego w Szczecinku na dystansie 10 km.
Frekwencja naszych zawodników była rekordowa. Nic w tym dziwnego bo organizacja imprezy jest z roku na rok coraz lepsza. Trasa, która wiodła ulicami Szczecinka była dobra i sprzyjała osiąganiu zadowalających rezultatów. Dodatkowym urozmaiceniem, niekoniecznie pozytywnym, była aura pogodowa – można powiedzieć, że na trasie były cztery pory roku: deszcz i grad, a na mecie biegaczy przywitało słońce. Spośród kołobrzeżan najszybszy był Adam Biedrzycki (38:21), a wśród kobiet Katarzyna Kosecka (46:54).
Nasi biegacze startowali też w maratonach. W Hamburgu bardzo dobry czas uzyskał Andrzej Kierznowski (3:17:19) oraz Wojciech Wendland (3:26:01). Natomiast siedmiu kołobrzeżan wystartowało w maratonie w Warszawie. Znakomity czas uzyskali Tomasz Bemowicz (3:07:17), Krzysztof Biedrzycki (3:13:12) i Damian Zawadzki (3:27:51).
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn