Zawodnicy Miejskiego Klubu Pływackiego Kołobrzeg bardzo dobrze zaprezentowali się na dwóch imprezach sportowych w Poznaniu i w Gryfinie. W Poznaniu odbyły się, cieszące się coraz większą popularnością wśród pływaków z całej Polski i zagranicy, zawody o nazwie International Swimming Cup Poznań 2017. Reprezentację klubu stanowili Bednarska Gabriela, Borek Maciej, Góral Arkadiusz, Mielcarek Małgorzata, Mrożek Weronika i Pujanek Aleksander. Z tej prestiżowej imprezy dwoje zawodników MKP Kołobrzeg wróciło z medalami. Maciej Borek wywalczył brązowy medal w wyścigu na 50 m stylem klasycznym rocznika 2006, a Weronika Mrożek brązowy medal na 200 m stylem grzbietowym. Weronika była również bardzo blisko podium w wyścigu na 50m stylem grzbietowym zajmując 4 miejsce, a w wyścigach finałowych na dystansach 200m stylem grzbietowym zajęła 8 miejsce w kategorii OPEN i 5 miejsce na 50m stylem dowolnym, w kategorii 2004-2005.
Natomiast w Gryfinie odbywały się Otwarte Mistrzostwa Gryfina w Pływaniu. Tam jako reprezentant klubu pojechał Szymon Biłeńki. Mimo, że stanowił jednoosobową ekipę przywiózł najcenniejsze zdobycze: dwa złote medale i puchar dla najlepszego zawodnika zawodów. Szymon startował na dystansie 50m stylem dowolnym i 100m stylem zmiennym i w obu przypadkach był bezkonkurencyjny.
 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn