×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Doskonała zabawa, wysiłek fizyczny i piękne okoliczności przyrody – w sobotę rano odbyły się Regaty Smoczych Łodzi na rzece Parsęcie.20 załóg, niemal 400 zawodników wzięło udział w tegorocznych regatach Smoczych Łodzi na rzece Parsęcie. Ścigali się uczniowie szkół z naszego powiatu, mieszkańcy poszczególnych osiedli, urzędnicy, samorządowcy, sportowcy, reprezentacje kołobrzeskich przedsiębiorstw, znajomi i przyjaciele. 
 
Regaty Smoczych Łodzi odbyły się w Kołobrzegu po raz szesnasty, główny organizator Antoni Szarmach, nie tylko prowadził tę imprezę, pierwszy raz popłynął też w wyścigu, w załodze osiedla Solne Zdroje. Pogoda była dość kapryśna, jednak zawodnicy podkreślali, że to wspaniała zabawa.
 
 
W tym roku Regaty Smoczych łodzi wygrała drużyna Zespołu Szkół Morskich, drugie miejsce zajęła drużyna Rodzice i Przyjaciele SP6,  a trzecie Zespół im. M. Rataja z Gościna.


[hdvs videoid=3492]
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn