Piłkarska Kotwica Kołobrzeg w sobotę o 20.00 zainauguruje sezon 2017/2018 w 3 lidze. Naszym rywalem będzie Elana Toruń. Drużyna z Torunia od początku zapowiada, że ich celem jest awans do 2 ligi.
W Elanie Toruń podobnie jak w Kotwicy zaszły dość istotne zmiany kadrowe. W zespole pojawiło się aż 19 nowych piłkarzy. Mimo to trudno jednoznacznie wskazać faworyta ponieważ bardzo często mecze pierwszej kolejki są nieprzewidywalne. Tak czy inaczej biało-niebiescy zapowiadają ambitną walkę o każdą piłkę. Przypomnijmy, że trzon zespołu stanowi 6 zawodników, którzy występowali w Kotwicy w poprzednich sezonach, resztach graczy to zawodnicy nowi. Do tego w szerokiej kadrze znajduje się 6 młodych kołobrzeżan.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook