Piłkarska Kotwica Kołobrzeg w meczu pierwszej kolejki rozgrywek o mistrzostwo 3 ligi przegrała na własnym boisku z Elaną Toruń 1:2. Bramkę dla Kotwicy zdobył w 57 minucie Michał Danilczyk.
Pierwsza połowa meczu zdecydowanie należała do drużyny gości, którzy stworzyli sobie kilka sytuacji do zdobycia bramki. Na szczęście w bardzo dobrej dyspozycji był nasz bramkarz Marcin Michalak. Ale niestety trzeba też zauważyć, że to on ponosi odpowiedzialność za straconą w kuriozalny sposób pierwszą bramkę. Druga połowa spotkania była bardziej wyrównana, zaś jej końcowe fragmenty należały już do Kotwicy. Niestety, mimo naporu i ambitnej walki kołobrzeżan 3 punkty zainkasowali torunianie. Następny mecz Kotwica zagra na wyjeździe. Rywalem będzie Energetyk Gryfino.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook