Tym razem w cotygodniowym biegu alejami parku nadmorskiego wystartowało ponad 40 osób. Najszybszy na dystansie 5 kilometrów był Grzegorz Ziembiński ze znakomitym czasem 17:05. Wśród kobiet najlepszym wynikiem pochwalić się może Beata Orłowska – 22:36.
Sobotni parkrun obfitował w bardzo dobre rezultaty. Na 43 startujących padło aż 7 rekordów życiowych: Grzegorz Ziembiński – 17:05, Robert Kaźmierczak – 21:37, Marcin Szubert – 21:49, Beata Orłowska – 22:36, Małgorzata Andrzejczuk – 23:03, Dominik Domański – 23:40 i Amanda Szymczak – 24:50. Zadebiutowały 2 osoby. Warto podkreślić, że kołobrzeska biegaczka Agata Wojciechowska-Hrycyk zaliczyła swój 100 parkrun i tym samym stała się jedną z trzech osób, które przekroczyły tę magiczną liczbę startów. Na czele tej klasyfikacji znajduje się Robert Kaźmierczak z dorobkiem 111 startów.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook