Piłkarska Kotwica Kołobrzeg w ramach 4 kolejki rozgrywek o mistrzostwo 3 ligi zremisowała na wyjeździe z Wdą Świecie 1:1. Bramkę dla naszej drużyny w 35 minucie spotkania zdobył Łukasz Kacprzycki.
Drużyna ze Świecia rozpoczęła sezon w bardzo dobrym stylu wygrywając wszystkie dotychczasowe pojedynki. Osiągnięte rezultaty przed meczem z Kotwicą stawiały ją roli faworyta. Jednak nasi piłkarze podbudowani dwoma kolejnymi zwycięstwami jechali do miasta nad Wdą w dobrych nastrojach i z wiarą w zwycięstwo. Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze, bo już w 7 minucie Piotr Siekirka znalazł się w sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem Marcinem Michalakiem i precyzyjnym uderzeniem zdobył gola otwierającego wynik spotkania. Stracona bramka wprowadziła lekką nerwowość w poczynania biało-niebieskich, którzy dość długo nie mogli znaleźć sposobu na dobrze grających gospodarzy. Nasi zawodnicy swój cel osiągnęli w 35 minucie. W bocznym sektorze boiska na wysokości pola karnego faulowany był Mateusz Świechowski, do piłki podszedł Łukasz Kacprzycki i precyzyjnym uderzeniem tuż przy słupku pokonał bramkarza Wdy Świecie. Do końca meczu obie ekipy stworzyły jeszcze wiele sytuacji bramkowych. Były słupki, poprzeczki i wyśmienite interwencje bramkarskie. Niestety więcej goli w tym meczu już nie padło i spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Po 4 kolejkach Kotwica z dorobkiem 7 punktów plasuje się na 8 miejscu w ligowej tabeli. Następny mecz zagramy w piątek o 19:00 w Kołobrzegu. Rywalem będzie Centra Ostrów Wielkopolski.