We wtorek na kilku boiskach w województwie zachodniopomorskim, w tym także w Kołobrzegu rozpocznie się jeden z najbardziej prestiżowych międzynarodowych piłkarskich turniejów młodzieżowych rozgrywanych w Polsce „Syrenka Cup”.
XXXII Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców do lat 17 „Syrenka Cup” obok Kołobrzegu rozegrany zostanie na boiskach w Niechorzu, Trzebiatowie oraz w Płotach. W turnieju grać będą reprezentacje: Węgier, Norwegii, Portugalii, Rumunii, Belgii, Ukrainy, Uzbekistanu oraz Polski. 
W Kołobrzegu na stadionie miejskim odbędą się 3 mecze. We wtorek o 17.00 Polska zagra z Węgrami, następnie w czwartek 31 sierpnia o 17.00 rozegrany zostanie mecz półfinałowy, a  w sobotę 2 września o 18.00 mecz finałowy. Wstęp na wszystkie spotkania będzie bezplatny bezpłatny.
Turniej "Syrenka Cup" będzie ostatnim sprawdzianem reprezentacji Polski przed turniejem eliminacyjnym mistrzostw Europy U-17, których finały odbędą się w przyszłym roku w Anglii. Podopieczni trenera Bartłomieja Zalewskiego o awans do tej imprezy zagrają na turnieju w Cyprze, gdzie rywalami biało-czerwonych będą oprócz gospodarzy także Szwecja oraz San Marino.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook