Młodzież z Szkoły Kolarskiej Kołobrzeskiego Towarzystwa Cyklistów z powodzeniem walczyła w Finale Pucharu Polski w kolarstwie szosowym w Koźminku. Największy sukces odniosła Kornelia Braun zdobywając złoty medal w jeździe indywidualnej na czas.
Ta sama zawodniczka zdobyła brązowy medal w wyścigu ze startu wspólnego. Brązowym medalem z wyścigu ze startu wspólnego  poszczycić się może też Oliwier Wrześniewski. Pozostali zawodnicy również wysoko uplasowani, na co zwróciły uwagę władze Polskiego Związku Kolarstwa chwaląc trenerów za przygotowanie tak dużej liczby zawodników w tak krótkim czasie. Równocześnie druga grupa zawodników Kołobrzeskiego Towarzystwa Cyklistów ścigała się w  województwie kujawsko-pomorskie na dużej kolarskiej imprezie Paluki Tour. W każdej kategorii wiekowej na podium stał nasz reprezentant: Hania Boczkowska I miejsce Oliwier Serafin II miejsce, Lena Wielogórska II miejsce Damian Kubiak I miejsce Wiktor Malinowski II miejsce oraz Ethan Moses IV miejsce.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn