Coraz większe sukcesy w kobiecej piłce nożnej. Po awansie do II ligi seniorki Akademii Piłkarskiej,  młodziczki otrzymały powołanie do kadry wojewódzkiej Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej U-13.
Trenerem kadry został Krzysztof Maćkula, który wspólnie z doświadczonym trenerem Krzysztofem Kubackim będzie prowadził reprezentacje naszego województwa. Krzysztof Maćkula podkreśla, że poprzedni sezon w kołobrzeskiej piłce kobiecej był bardzo udany. Awans seniorek, dobra postawa orliczek, dobre występy młodziczek na turniejach wojewódzkich i ogólnopolskich to wszystko pokazuje jak duża pracę została wykonana w w tej dyscyplinie i dodaje, że jest to wyróżnienie dla całej sekcji piłkarskiej, rodziców i piłkarek. Pierwszy sprawdzian naszych piłkarek odbędzie w dniach 19-20 września w Wałczu gdzie zmierzymy się z reprezentacją Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Kołobrzeżanki, które będą reprezentowały nas w kadrze wojewódzkiej to: Konstancja Jurczyga – SP 6, Wiktoria Kolek - SP 3, Wiktoria Kozłowska SP - 3, Marta Piechocka SP - 3, Maja Skubisz SP w Dźwirzynie oraz Zuzanna Musiał SP – 3.
 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook