Strzelcy KS Kołobrzeg dają nam sporo powodów do satyfakcji. Uczestnicząc w zawodach w regionie praktycznie za każdym razem zajmują miejsce na podium. W ostanim czasie dwukrotnie z sukcesem wystatowali w Centrum Strzeckim Nietoperek.
W pierwszym turnieju w Centrum Strzeleckim Nietoperek za Międzychodem Konrad Drobek z pistoletu zajął pierwsze miejsce, a w konkurencjach karabinowych dwa razy drugie i raz trzecie. Krzysztof Bonczek zdobył złoto i brąz w pistolecie oraz brąz w strzelbie gładkolufowej. W następnym turnieju do tej samej ekipy dołączył Piotr Robaczynski który tym razem nie zanotował wyniku na miarę miejsca na podium, ale jak na początkującego strzelca z broni palnej plasował się na przyzwoitych miejscach. Pozostali doświadczeni zawodnicy nie zawiedli i przywieźli razem 6 medali: Krzysztof Bonczek dwa, a Konrad Drobek cztery.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook