Juniorzy młodsi MKP Kotwica Kołobrzeg rozegrali swoje pierwsze zawody w rundzie jesiennej sezonu 2017/2018 w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych. Na euroboisku podejmowali rówieśników z Arkonii Szczecin. Padł remis 0:0.
W opinii obserwatorów spotkania rezultat 0:0 jest sprawiedliwy ponieważ praktycznie przez cały czas był wyrównany. Rywalizujące zespoły miały co prawda okazje strzeleckie, ale gorzej było ze skutecznością i w konsekwencji publiczność nie obejrzała goli. Najbliższy mecz nasi juniorzy zagrają w niedzielę o 13.00 na wyjeździe. Rywalem będą Błękitnymi Stargard. Przypomnijmy, że niemal cała drużyna juniorów młodszych do niedawna reprezentowała barwy Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg, po zmianach w zarządzie MKP Kotwica utworzyła grupy młodzieżowe.
 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook