Kolejny sukcesem może poszczycić się Julia Iwan z Klubu Karate Kyokushinkai Butai. Tym razem puchar z I miejsce przywiozła z  20 Międzynarodowego Pucharu Prezydenta Miasta Sieradza w Karate Kyokushin.
W imprezie wzięło udział ponad 200 zawodników reprezentujących blisko 40 ośrodków z Rosji, Czech, Niemiec i Polski. Zawodnicy walczyli w przepisach Kyokushin World Federation KWF i WKF World Karate Federation (karate olimpijskie). Julia Iwan startowała w kategorii kata dziewcząt 10 - 11 lat. Po pierwszej turze wykonując taikioku kata sono ni, otrzymała najwyższe noty i bez problemu weszła do finału. Wykonane w finale przez kołobrzeżankę kata sędziowie ocenili najwyżej. Satysfakcji z postawy swojej zawodniczki nie ukrywa sensei Paweł Falko, który podkreśla, że jego podopieczni nie zwalniają tempa i już przygotowują się do kolejnych zawodów. Najbliższy start 30 września na Wojewódzkiej Olimpiadzie Młodzieży w Szczecinku gdzie wystrtują w konkurencjach, kata, kumite i kata synchroniczne. 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook