Kołobrzeski Klub Karate Kyokushin Buntai dobrze zaprezentował się na Wojewódzkiej Olimpiadzie Młodzieży, która odbyła się w Szczecinku. Kołobrzeżanie łącznie wywalczyli 10 medali: 3 złota, 4 srebra i 3 brązy.
Łącznie w Olimpiadzie rywalizowało 255 zawodników z 14 klubów z województwa Zachodniopomorskiego. Kołobrzeski Klub Kyokushin Karate BUNTAI reprezentowało dziesięcioro zawodników. Wszyscy  godnie reprezentowali klub i miasto Kołobrzeg. Kołobrzescy karatecy zrobili bardzo duży postęp, szczególnie grupa początkująca i nowi adepci. Jak powiedział sensei Paweł Falko można śmiało powiedzieć że droga karate którą podążamy jest jak najbardziej właściwa. Wynik sportowy to jedno, ale postawa karateki na tatami i poza nią jest najważniejsza. Kołobrzescy zawodnicy dzielnie rywalizowali z najlepszymi karateka województwa, odnosząc mniejsze i większe sukcesy. Wszyscy pokonali najważniejszych i największych przeciwników czyli swój strach, niepewność, ból i stres. Sensei Paweł Falko podkreśla, że nie medale i dyplomy są dla niego najważniejsze, tylko to co sobą jego uczniowie prezentują czyli  postawa, maniery i wola walki.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook