W 13 kolejce rozgrywek o mistrzostwo 1 ligi koszykarska Energa Kotwica Kołobrzeg po bardzo emocjonującym meczu uległa w hali Milenium liderowi Spójni Stargard 82:89.
Początek meczu i całą pierwszą kwartę można było określić jako grę prowadzoną kosz za kosz. Tę kwartę przegraliśmy nieznacznie. Druga odsłona meczu to dużo bardziej skuteczna gra Spójni, która na zakończenie pierwszej połowy osiągnęła siedmiopunktowe prowadzenie. Trzecia kwarta nie zaczęła się dobrze dla naszej drużyny, bowiem goście odskoczyli na bezpieczną przewagę i mogło się wydawać, że zaczęli kontrolować mecz. Trójka Patryka Przyborowskiego, na niespełna dwie i pół minuty przed końcem tej części gry, dała sygnał do pościgu, a zawodnicy Spójni zaczęli tracić skuteczność. Kotwicy na koniec trzeciej kwarty schodziła z jednopunktową stratą. Czwarta kwarta była kontynuacją świetnej serii Kotwicy. Niestety w połowie kwarty nasza drużyna nieco się pogubiła, a Spójnia wykorzystała ten moment i odskoczyła na kilka punktów. Tę przewagę dowiozła już do końca meczu. Po 13 kolejkach Kotwica plasuje się na 9 miejscu w ligowej tabeli.Najbliższe spotkanie Kotwica zagra już w środę z Notecią Inowrocław. Mecz odbędzie się na wyjeździe.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook