Młodzi piłkarze Kotwicy Kołobrzeg wzięli udział w Nadmorskim Turnieju Halowej Piłki Nożnej w Dźwirzynie. W imprezie wzięli udział zawodnicy urodzeni w roku 2009 i młodsi.
W skład drużyn wchodziło 5 zawodników w polu oraz bramkarz. W całych zmaganiach rozegrano aż 57 meczów. Nasza drużyna zagrała 9 spotkań. System rozgrywek polegał na podziale wszystkich zespołów na 2 grupy. Pierwsza to Liga Mistrzów, a druga Liga Europy. Nasza drużyna została zwycięzcą Ligi Europy. W całym turnieju zostaliśmy pokonani tylko raz i to przez zwycięzcę zawodów Gwardię Koszalin. Bilans naszych spotkań przedstawia się całkiem dobrze: 5 zwycięstw, 3 remisy, 1 przegrana.  Trenerzy są zadowoleni z postawy i są dobrej myśli na przyszłość ponieważ zaledwie 4-miesięczny okres pracy z grupą daje coraz lepsze rezultaty. Zdaniem trenerów największa wartość turnieju to nowe cenne doświadczenia.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook