Fundacja Pływamy i Ratujemy wraz z GOSiR-em Ustronie Morskie byli organizatorami Mikołajkowych Zawodów Pływackich. Wzięli w nich udział zawodnicy najmłodszej grupy pływaków MKP Kołobrzeg.
Jak informuje trener Adrianna Bręgoszewska – Szyszko wszyscy spisali się na medal. Listę medalistów otwiera Xymena Getka rocznik 2010, która wywalczyła złoto na 25m z przyborem oraz srebro na 25m stylem grzbietowym. Wśród chłopców rocznika 2010 Miłosz Mojsiewicz był drugi na dystansie 25m stylem grzbietowym. W roczniku 2009 Dominika Mrożek zajęła pierwsze miejsce na dystansie 25m z przyborem i trzecie miejsce na 25m stylem grzbietowym. Wśród chłopców rocznika 2009 na 25m z przyborem najlepszy był Pietrzyk Mateusz, który wywalczył jeszcze brąz na 25m grzbietem. Natomiast Łukasz Mieńciuk z tego samego rocznika był drugi na 25m z przyborem. Jeśli chodzi o rocznik 2008 medale zdobywali Olaf Kosecki: złoto 25m z przyborem, srebro 25m grzbiet i Michalski Jakub, który zdobył srebro na 25m z przyborem i brąz na 25m grzbietem. 
 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn