Pływacy Miejskiego Klubu Pływackiego Kołobrzeg udanie wystrtowali w Jubileuszowych Mistrzostwach Okręgu z okazji 90-lecia Wielkopolskiego Okręgowego Związku Pływackiego w Poznaniu.
Podopieczni trener Katarzyny Krupiak: Weronika Mrożek, Małgorzata Mielcarek i Antoni Żurowicz wrócili z zawodów z medalami. Start w Poznaniu był wyczerpujący. Każdy z zawodników sześciokrotnie stawał na słupku startowym i walczył o jak najlepszy czas i pozycję. Antoni Żurowicz poprawił wszystkie swoje wyniki życiowe i trzy razy został sklasyfikowany w pierwszej dziesiątce. Małgorzata Mielcarek wywalczyła dwa medale w swoim koronnym stylu motylkowym: srebrny na 100m i brązowy na 200m. Największy sukces odniosła Weronika Mrożek, która każdy swój start przypieczętowała medalem. Złoto na 100 i 400 m stylem dowolnym, srebro na 50m stylem dowolnym i 200m stylem zmiennym. Brąz na 200m stylem grzbietowym i 100 zmiennym. Weronika po raz kolejny udowodniła, że jest wszechstronną i utalentowana pływaczką. Dowodem na to jest powołanie jej do Kadry Narodowej.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook