Kołobrzescy pływacy mają za sobą kolejny start w zawodach. Tym razem konfrontowali swoje umiejętności w Olsztynie na II Międzynarodowym Grand Prix Warmii i Mazur.
Wśród uczestników byli nie tylko pływacy z Polski, ale również z Łotwy, Litwy i Rosji. Łącznie w zawodach wzięło udział 55 klubów. Kołobrzeżanie znów nie zawiedli. Kacper Kolańczyk i Weronika Mrożek pięciokrotnie stawali na podium. Kacper Kolańczyk zdobył złote medale na 50m stylem motylkowym, 100m stylem motylkowym, 100m stylem zmiennym, srebrne medale na 50 i 100m stylem dowolnym oraz piąte miejsce na 100m stylem dowolnym. Weronika Mrożek zdobyła srebrne medale na 50 i 200m stylem dowolnym, brązowe medale na 400, 800m stylem dowolnym i 100m stylem zmiennym, czwarte miejsce na 100m stylem dowolnym. Pozostali członkowie drużyny : Małgorzata Mielcarek, Gabriela Ławrynowicz  i Antoni Żurowicz poprawili swoje wyniki życiowe.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn