Już w najbliższy piątek 18.00 w hali Milenium Energa Kotwica Kołobrzeg w ramach 21 kolejki rozgrywek o mistrzostwo 1 ligi podejmie wicelidera tabeli Jamalex 1912 Polonię Leszno.
Nasz najbliższy przeciwnik aktualnie plasuje się na drugim miejscu w tabeli z 17 zwycięstwami i 2 porażkami na koncie. Spotkanie będzie bardzo trudne, bo przed rozpoczęciem sezonu rywal zakontraktował byłego reprezentanta Polski Kamila Chanasa, który z miejsca stał się liderem i najlepszym strzelcem drużyny. Oprócz niego do zespołu dołączył  Adam Kaczmarzyk, drugi najlepiej punktujący w zespole, ale zdecydowany lider jeśli chodzi o wskaźnik EVAL. Trzecim zawodnikiem na którego warto zwrócić uwagę jest młody, bo 19-letni Jakub Kobel – najlepiej podający, czwarty punktujący i wymuszający najwięcej fauli przeciwnika zawodnik Polonii. Jamalex Polonia Leszno wygrał ostatnie 6 meczów i pewnie nie będzie chciał na tym poprzestać. Zatrzymać ich będzie niezwykle trudno, ale przy mocnym dopingu naszych kibiców wszystkie scenariusze są możliwe. O tym, która drużyna okaże się lepsza przekonamy się już w piątek o godzinie 18 w hali Milenium.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook