Do rozpoczęcia runy wiosennej w 3 lidze piłki nożnej pozostało jeszcze 6 tygodni ale piłkarze już od dłuższego czasu intensywnie trenują. Drużyna Kotwicy Kołobrzeg przebywała na obozie przygotowawczym w Policach.
Zwieńczeniem wytężonego tygodnia pracy na obozie był sparing z pierwszoligową Drutex Bytovią Bytów. Biało-niebiescy na euroboisku w Ustroniu Morskim wysoko przegrali 2:5. Od początku pojedynku dało się zauważyć na jakim etapie przygotowań są oba zespoły. Kotwica właśnie wróciła ze zgrupowania a zespół przeciwnika wyjedzie na obóz za tydzień. Piłkarze Bytovii górowali nad naszą drużyną szybkością, świeżością, dynamiką rozgrywania akcji, natomiast u naszych zawodników widoczne było zmęczenie tygodniowym pobytem w Policach. Bramki dla przeciwnika padały po prostych błędach zawodników trenera Karola Szwedy, a wynik w gruncie rzeczy odzwierciedla to co działo się na boisku. Dwa sparingi rozegrały także rezerwy Kotwicy Kołobrzeg. Niestety oba przegrane – z Wrzosem Wrzosowo 2:5 i z Mewą Kołobrzeg 0:2.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook