W pierwszym wiosennym spotkaniu przed własną publicznością zespół piłkarskiej Kotwicy Kołobrzeg w ramach 21 kolejki rozgrywek o mistrzostwo 3 ligi pokonał drużynę Wdy Świecie 3:1.
Biało-niebiescy objęli prowadzenie już w 6 minucie meczu. Piłkę w pole karne gości posłał Łukasz Kacprzycki a Ołeh Majik dostawiając nogę chytrym strzałem pokonał golkipera gości. Szybko zdobyta bramka uśpiła nieco gospodarzy i w 23 minucie jedna z nielicznych akcji Wdy zakończyła się wyrównującym golem. Nasz zespół ponownie wyszedł na prowadzenie jeszcze przed przerwą. W 39 minucie Wiktor Witt zagrał futbolówkę w szesnastkę gości, dośrodkowanie przedłużył Ołeh Majik a całość wykończył Krzysztof Wołkowicz. Druga odsłona spotkania przez długi czas nie przynosiła zmiany wyniku . Dopiero wejście Łukasza Włodarczyka na dwadzieścia minut przed końcem meczu rozruszała ofensywę kołobrzeżan. W tym okresie nasza drużyna stworzyła sobie kilka wyśmienitych sytuacji, niestety w najważniejszych momentach brakowało skuteczności. Kropkę nad i gospodarze postawili w doliczonym czasie gry. Dwójkowa akcja zawodników, którzy razem pojawili się na boisku w drugiej części meczu zakończyła się trzecim golem dla Kotwicy. Najpierw Andrzej Łyszyk przechwycił piłkę pod własnym polem karnym, następnie przebiegł z nią kilkadziesiąt metrów i wyłożył ją Włodarczykowi, który z dużym spokojem pokonał bramkarza Wdy Świecie i ustalił wynik spotkania na 3:1 dla Kotwicy. To zwycięstwo pozwoliło naszej drużynie awansować na drugie miejsce w tabeli. Jest to najwyższa pozycja jaką zajmował nasz zespół od początku trzecioligowych rozgrywek. Następny mecz zagramy na wyjeździe. W sobotę 7 kwietnia podejmowani będziemy.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn