Blisko 60 biegaczy wystartowało 159 parkrunie Kołobrzeg. Obok samego biegu były też świąteczne akcenty kulinarne w postaci babeczek upieczonych przez stałe bywalczynie sobotnich biegów parkiem nadmorskim.
A jeśli chodzi o wyniki to najszybciej 5-kilometrowy dystans pokonał Mateusz Kubisz (18:50), drugi był Rafał Bieńkowski (19:45), a trzeci Adrian Stachowiak (19:55). Wśród pań triumfowała Julia Szubert (23:30), druga była Marta Taranda (25:32), a trzecia Agata Hrycyk-Wojciechowska (25:45). Wielkanocny bieg obfitował w rekordy życiowe. Swoje życiówki poprawili: Paweł Dobuszyński (23:04), Michał Szczygielski (23:58), Marta Taranda (25:32), Magdalena Kopińska-Król (26:11) oraz Adam Klimkiewicz (31:16). Było też troje debiutantów.
 
Przypomnijmy, że w parkrunie może brać udział każdy bez względu na stopień zaawansowania sportowego. Biegi odbywają się w każdą sobotę o 9.00 i są nieodpłatne. Konieczne jest tylko jednorazowe zarejestrowanie się na stronie internetowej parkrun Polska. (zdjęcia: Sławomir Kroczyński).
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn