Zawodnicy Miejskiego Klubu Pływackiego Kołobrzeg z roczników 2006-20008 nie zwalniają tempa.. Najpierw startowali w Wojewódzkiej Olimpiadzie Młodzieży w Koszalinie, a następnie w III rundzie Zachodniopomorskiej Ligi Pływackiej w Gryfinie.
Z Koszalina z medalami wrócili: Szymon Biłeńki, który zajął I miejsce na dystansie 50m stylem motylkowym i II miejsce na dystansie 100m stylem dowolnym; Aleksander Pujanek pierwszy był na 100m stylem klasycznym i drugie miejsce zajął na dystansie 100m stylem zmiennym; Kinga Kaziuk trzecia na dystansie 50m stylem motylkowym. 
W Gryfinie o medale było trochę trudniej, ale zawodnicy przywieźli ze sobą wartościowe wyniki. Klika razy było nawet bardzo blisko podium, jak w przypadku Allana Fedasza, który był dwa razy czwarty: na 50m stylem dowolnym i 50m stylem klasycznym. Czwarty w wyścigu na 200m stylem dowolnym był również Szymon Biłeńki. Trenerka młodych zawodników Justyna Muracka jest z nich bardzo zadowolona. Finałowa runda Ligi Pływackiej już w maju w Szczecinie.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook