W piątek w hali Milenium koszykarska Energa Kotwica Kołobrzeg rozpocznie batalię o utrzymanie się w I lidze w najbliższym sezonie 2017/2018. W fazie play-out zmierzy się z drużyną KK Warszawa.
Rozgrywki w tej fazie będą odbywały się do trzech wygranych. Zespół, który przegra rywalizację spadnie do 2 ligi. Po fazie zasadniczej rozgrywek Kotwica uplasowała się na 11 miejscu w ligowej tabeli, a zespół z Warszawy na 16, dzięki temu zyskaliśmy przewagę boiska. To znaczy, że dwa pierwsze mecze zagramy u siebie, dwa następne na terenie przeciwnika, jeśli konieczny będzie piąty decydujący mecz to odbędzie się on ponownie w hali Milenium. Pierwsze spotkanie zaplanowano na piątek na godzinę 18.00, a drugi na sobotę na 20.00.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn