W sobotę w 23 kolejce 3-ligowych rozgrywek piłkarska Kotwica Kołobrzeg podejmie na własnym stadionie zespół Wierzycy Pelplin. Nasz najbliższy rywal z dorobkiem 29 punktów zajmuje obecnie 10 miejsce w tabeli.
Dla piłkarzy Wierzycy będzie to już piąty pojedynek tej wiosny. W meczach rozegranych w tym roku odnieśli dwa zwycięstwa, ponieśli dwie porażki i raz zremisowali. Biało-niebiescy na wiosnę grali trzykrotnie i za każdym razem schodzili z boiska w roli zwycięzców. W meczu rozegranym jesienią lepsza była Wierzyca pokonując na własnym boisku kołobrzeżan 3:2. Jak dotąd była to jedyna porażka piłkarzy Kotwicy w meczu wyjazdowym. Nasz sobotni rywal to bardzo nieobliczalny zespół nielubiący kompromisów dlatego też podopiecznych trenera Karola Szwedy czeka bardzo trudny pojedynek. Przypomnijmy, że Kotwica zajmuje obecnie drugą pozycję w ligowej tabeli mając 4 punkty straty do lidera Świtu Skolwin. Mecz odbędzie się w sobotę o 18.00.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook