Fanza Kołobrzeg została zwycięzcą Międzypowiatowej Ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn. W rozgrywkach, które prowadzone były od października wystartowało 7 zespołów z naszego regionu.
Rozgrywki przeprowadzone zostały dwuetapowo - systemem ligowym oraz turniejowym. Pierwszy etap odbywał się systemem każdy z każdym na zasadzie mecz i rewanż. Następnie zespoły przystępowały do dwóch turniejów w których rywalizowały o kolejne ligowe punkty. Etap ligowy był na tyle wyrównany, że 5 zespołów pozostawało w walce o ostateczny triumf w MLPS. Po turnieju w Gryficach w walce pozostały Pawlaki Gościno, Fanza Kołobrzeg oraz UKS OPP Powiat Kołobrzeski. Fanza Kołobrzeg pon zwycięstwie w Gryficach zapewniła sobie komfortowe rozstawienie w perspektywie walki o zwycięstwo w turnieju. O wejście do finału walczyły w bezpośrednim spotkaniu Pawlaki Gościno oraz UKS OPP Powiat Kołobrzeski. Było to bardzo zacięte spotkanie pełne wspaniałych siatkarskich zagrań, z którego ostatecznie zwycięsko wyszedł zespół Pawlaków Gościno. Stawką bezpośredniego spotkania było zwycięstwo w turnieju i w ostatecznej klasyfikacji MLPS. Ostatecznie tytuł mistrzowski  zdobyła Fanza Kołobrzeg przed Pawlakami Gościno oraz UKS OPP Powiat Kołobrzeski. Organizatorem rozgrywek był  UKS OPP Powiat Kołobrzeski.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook