To będzie prawdziwe piłkarskie święto zarówno na boisku jak i na trybunach. 28 kwietnia podczas meczu z Sandecją Nowy Sącz klub ze Szczecina bedzie świętował 70-lecie istnienia drużyny piłkarskiej.
Tego dnia stadion Floriana Krygiera w Szczecinie zapełni się do ostatniego miejsca a spotkanie z perspektywy trybun obejrzy 16 200 Portowców. Dzięki uprzejmości kibiców Dumy Pomorza mecz ten będą mogli obejrzeć również fani Kotwicy Kołobrzeg. Granatowo-bordowi przygotowali na ten mecz dla kołobrzeżan aż 150 bezpłatnych wejściówek.
Stowarzyszenie kibiców Nasza Kotwica zachęca wszystkich do udziału w tym wydarzeniu na żywo.  Na ten mecz może jechać każdy a zapisy prowadzone są na stronie www.sliwinskiego10.pl. Jak czytamy w komunikacie SKNK dla wszystkich chętnych w cenie 42 Zł przewidziany jest bilet, bezpłatne wyrobienie karty kibica oraz okazjonalna koszulka. Zbiróke kibiców zaplanowano w najbliższą sobotę 28 kwietnia.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook