×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

25 maja we Wrocławiu odbędzie się gala Fight Exclusive Night 21, a jednym z jej głównych bohaterów będzie pochodzący z Kołobrzegu Marcin Sianos. Jak komentują organizatorzy,  Marcin to niezwykle obiecująco zapowiadający się zawodnik - ma talent i "papiery" na wielkiego mistrza. 


 
 
Rywalem Marcina Sianosa (3-2, 3 KO) podczas gali Fight Exclusive Night 21, która 25 maja odbędzie się we wrocławskiej hali Orbita, będzie Grzegorz Ciepliński (7-6, 5 KO, 1 SUB). Sianos w sierpniu 2017 roku w Koszalinie dopiero zadebiutował pod szyldem FEN. Podczas edycji „Summer Edition” pewnie pokonał Mateusza Łazowskiego i z impetem zaznaczył swoją obecność w federacji. W przeszłości Sianos znokautował Jędrzeja Martuzalskiego oraz Adriana Woźniaka. Wszystkie zwycięstwa, które ma na swoim koncie zawodnik z Kołobrzegu, zostały odniesione w 1. rundach.Ciepliński ma 26 lat i pochodzi z Sochaczewa. W listopadzie 2016 wygrał w efektowny sposób przez nokaut z Łukaszem Brzeskim. Wcześniej, również przed czasem, zwyciężał między innymi z Łukaszem Ćwikłą i Wojciechem Orłowskim. Z siedmiu jego zawodowych wygranych tylko raz o wyłonieniu zwycięzcy przesądzili sędziowie.
 
Karta walk FEN 21:
 
Thiago Vieira VS Andrzej Grzebyk -84 kg*
Łukasz Pławecki VS Wojciech Wierzbicki -77 kg K-1*
Toni Valtonen VS Marcin Zontek -93 kg
Jacek Jędraszczyk VS Tymoteusz Łopaczyk -77 kg
Kewin Wiwatowski VS Bartosz Leśko -93 kg
Łukasz Kopera VS Mateusz Głąb -70 kg
Patryk Nowak VS Marian Ziółkowski -70 kg
Szymon Dusza VS Oskar Somerfeld -77 kg
Grzegorz Ciepliński VS Marcin Sianos -120 kg
*Stawką tych pojedynków będzie pas mistrzowski federacji FEN
 
Bilety na galę FEN 21 można nabyć na stronie internetowej fen-mma.com/bilet
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook