×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

W ten weekend 25 - 27 maja 2018 roku obędzie się kolejna edycja Polsko-Niemieckich Zawodów Jeździeckich  w Ośrodku Jazdy Konnej „Michalski" w Budzistowie. Organizatorem jest powiat kołobrzeski. Polsko-Niemieckie Zawody Jeździeckie odbywają się dzięki współpracy z klubem jeździeckim z Niemiec. 
 
 
W dwudniowych zawodach weźmie udział 40 zawodników wraz z końmi: 20 zawodników z Polski oraz 20 zawodników z Niemiec. Zawodnicy walczyć będą w konkursie skoków przez przeszkody w klasach:
L (wys. do  100 cm),
P (wys. do 110 cm),
N, N1,
konkurs debiutów (wys. do 40 cm),
klasa LL dokładności,
mini LL dokładności ( przeszkody na wys.  80 cm),
LL dokładności (przeszkody na wysokości 90 cm),
klasa C z rozgrywką Grand Prix o Puchar Starosty Kołobrzeskiego.

Ponadto odbędą się:
- warsztaty z technik hipoterapii,
- pokazy jazdy konnej w damskim siodle.
Po zakończeniu każdego konkursu  nastąpi wręczenie nagród i pucharów dla zwycięzców Polsko-Niemieckich Zawodów Jeździeckich. Głównym celem imprezy jest podtrzymywanie wieloletniej współpracy. Zawody Jeździeckie są inicjatywą, która sprzyja lepszemu poznaniu się, wymianie doświadczeń, wspieraniu  aktywnych  form wypoczynku, a nade wszystko przyczynia się do kultywowania tradycji  i sztuki jeździectwa.
Początek imprezy w sobotę o godz. 10.00. Projekt jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg VA Meklemburgia – Pomorze Przednie/Brandenburgia/Polska w Euroregionie Pomerania). Całkowita wartość projektu  14 226,00 euro, z czego dofinansowanie  wynosi do 85% EFRR.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn