W 30 kolejce spotkań o mistrzostwo 3 ligi w piłce nożnej Kotwica Kołobrzeg zremisowała na własnym boisku z Polonią Środa Wielkopolska 1:1. Po tym meczu Kotwica utrzymała 7 pozycję w ligowej tabeli.
Od początku spotkania to rywale mieli więcej do powiedzenia niż nasza drużyna. Udowodnili to już w 11 minucie meczu, kiedy to po składnej akcji Krzysztof Bartoszak pewnym z strzałem z bliskiej odległości umieścił piłkę w bramce Kotwicy. Szybko stracona bramka zdeprymowała naszych graczy, którzy mieli duży problem z konstruowaniem akcji, a największy z ich wykończeniem. Okazji do zdobycia bramki mieliśmy kilka, ale na przeszkodzie stawały albo złe decyzje piłkarzy albo zupełny brak skuteczności. Szczęście do naszych graczy uśmiechnęło się 81 minucie meczu, kiedy to w wydawałoby się niegroźnej sytuacji obrońca Polonii  Luiz Henriquez strzelił gola samobójczego. Biało-niebiescy poszli za ciosem i przez ostatnie 10 minut meczu zawzięcie atakowali bramkę rywali, ale wynik do końca meczu już nie uległ zmianie. Remis i zdobycie jednego punktu Kotwica powinna przyjąć z pokorą i zadowoleniem ponieważ w przeciągu całego meczu to Polonia Środa Wielkopolska zaprezentowała dużo lepszy i ciekawszy futbol.  Następny mecz zagramy na wyjeździe. W czwartek 31 maja naszym rywalem będzie Jarota Jarocin.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook