×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

UKS SOKÓŁ Ustronie Morskie chce ustanowić rekord w pływaniu. 16 czerwca (sobota) na krytej pływalni CSR „HELIOS” przy ul. Polnej 3 w Ustroniu Morskim będzie ustanawiany rekord powiatu kołobrzeskiego w przepłyniętym dystansie przez 12 godzin.


Organizatorem wydarzenia jest Uczniowski Klub Sportowy "Sokół" we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Ustroniu Morskim. - W imprezie udział może wziąć każdy, kto umie pływać. Zgodnie z regulaminem, aby zaliczyć przepłynięty dystans, uczestnik próby nie może zatrzymać się podczas pływania poprzez stanięcie na dnie lub przytrzymanie się brzegu lub linii – mówi Monika Regińska, prezes UKS SOKÓŁ i dodaje: - Wystarczy przepłynąć jedną długość basenu, aby zaliczyć swój start w rekordzie - dodaje.

Zgłoszenia jeszcze trwają. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 501 846 130, lub email: monikareginska@tlen.pl.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn