Piłkarki Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg w ramach 21 kolejki rozgrywek o mistrzostwo 2 ligi pokonały na wyjeździe faworyzowany GSS Grodzisk Wielkopolski 3:1.
Nasze dziewczęta przystąpiły do meczu bardzo skoncentrowane i dzięki temu od początku zyskały optyczną przewagę. W 29 minucie udokumentowały to zdobyciem bramki. Po indywidualnej akcji wynik otworzyła Kornelia Bińczyk. Początek drugiej połowy to zdecydowane ataki zespołu z Grodziska Wielkopolskiego, ale mimo to w 52 minucie, to nasz zespół w tym fragmencie meczu podwyższył prowadzenie za sprawą gola Natalii Fidos. Piłkarski z Grodziska tylko raz pokonały naszą bramkarkę i to było wszystko na co tego dnia pozwoliliśmy miejscowej drużynie. W 85 minucie drugą swoją bramkę zdobyła Kornelia Bińczyk i tym samym ustaliła wynik spotkania na 3:1 dla Kotwicy. Następny mecz o punkty zagramy u siebie. W niedzielę 16 czerwca na stadionie miejskim podejmiemy drużynę Orła Wałcz. Będzie to jednocześnie ostatnia kolejka sezonu 2017/2018.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn