Pływacy MKP Kołobrzeg z powodzeniem wystartowali w Drużynowym Wieloboju Dzieci. Który odbył się w Szczecinie.W zawodach brali udział zawodnicy z roczników 2007 i 2008. Wszyscy ustanowili nowe rekordy życiowe i wśród bardzo dużej konkurencji zajmowali wysokie lokaty.
Medal przywiózł dziesięcioletni Alan Fedasz, który dystans 50m stylem dowolnym pokonał w czasie 34.77 i zajął drugie miejsce. Oprócz medalu Alan przywiózł wartościowe wyniki z pozostałych konkurencji zajmując miejsca: siódme na 50m stylem grzbietowym, piąte na 50m stylem klasycznym i szóste na 100 zmiennym. 
Na uwagę zasługują także wyniki 11-letniego Szymona Biłeńki, który był czwarty na 100m stylem dowolnym, piąty na 200m stylem dowolnym, czwarty na 50 m motylkiem i szósty na 200m zmiennym. Dobry start odnotował również Aleksander Pujanek z rocznika 2007 zajmując piąte miejsce w stylu klasycznym na dystansie 100m, siódme na 200m stylem dowolnym oraz dwa razy dziewiąte na 200 zmiennym i 50 motylkowym. Wśród 11-letnich dziewcząt Kinga Kaziuk zajęła piąte miejsce na 100 stylem klasycznym, a Hanna Trojanowska była ósma na 50 m stylem motylkowym. W pierwszej dziesiątce wśród dziewcząt 10-letnich po bardzo udanym wyścigu na 100m stylem zmiennym znalazła się Kornelia Żurowicz. 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook