Ostatnie dni to pasmo sukcesów kołobrzeskich siatkarek z klubu UKS OPP Powiat Kołobrzeski. Rywalizowały uczennice szkół ponadpodstawowych i podstawowych.
Najpierw uczennice Zespołu Szkół nr 1 zdobyły pierwsze historyczne złote medale w Mistrzostwach Szkół Ponadpodstawowych Powiatu Kołobrzeskiego ( Nikola Olchowik, Wiktoria Tetera, Paulina Ślusarska ), a następnie uczennice Szkoły Podstawowej nr 1 powtórzyły sukces starszych koleżanek i zajęły całe podium Mistrzostw Powiatu Szkół Podstawowych, a złotymi medalistkami zostały Marcela Dobrowolska oraz Aleksandra Kawa. Po udanym tygodniu w rozgrywkach Międzyszkolnych  przyszedł czas na Klubowe Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w kategoriach młodziczka, kadetka, juniorka. Zawody odbywały się na kołobrzeskiej plaży gdzie rywalizowały dziewczęta z całego województwa. Startowało 20 par w kategorii młodziczka,  11 par w kadetce oraz 10 par w juniorce. Impreza zakończyła się dużym sukcesem podopiecznych Krzysztofa Ośliślok, które zdobyły trzy medale w tym dwa złote. W najmłodszej kategorii na najwyższym stopniu podium stanęły Maja Mielczarek i Julia Sobczak, natomiast w kategorii kadetka złoty medal zdobyły Anna Gutkowska i Nikola Stachniak, a brązowy Marika Maciąg oraz Julia Chorchos. Wszystkie medalistki to uczennice Szkoły Podstawowej nr 1 w Kołobrzegu i dzięki świetnemu występowi dziewczęta  uzyskały awans do Półfinału Mistrzostw Polski.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook