W sobotę o 18:00 w ramach 10 kolejki rozgrywek o mistrzostwo 3 ligi piłkarska Kotwica Kołobrzeg podejmie na stadionie miejskim drużynę Bałtyku Koszalin.
Nasz najbliższy rywal to beniaminek, który w dobrym stylu wywalczył awans do III ligi. Po słabym początku sezonu zespół Bałtyku w trzech ostatnich meczach wygrał dwukrotnie a to pozwoliło ekipie z Koszalina opuścić strefę spadkową. Goście pos dziewięciu kolejkach z dorobkiem ośmiu punktów plasują się na trzynastej pozycji w ligowej tabeli. Kotwica jest na miejscu ósmym. W meczu o stawkę kołobrzeżanie ostatni raz spotkali się z Bałtykiem Koszalin w czerwcu tego roku podczas wojewódzkiego finału Pucharu Polski . Wtedy lepszym zespołem okazał się Bałtyk.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook