×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

To już czwarte mistrzostwa Kołobrzegu, jak widać impreza na stałe wpisała się w kalendarz cyklicznych wydarzeń w mieście. Udział w zawodach wzięło 64 zawodników z 21 miejscowości z całego kraju. Mistrzem Kołobrzegu 2018 został Dawid Pikul z Poznania, wygrywając 10 partii, w jednej remisując a tylko jedną przegrywając. Łącznie zgromadził 4971 małych punktów co daje średnią w partii 414,25 punkta.Drugie miejsce zajął Łukasz Tuszyński z Chłopowa a trzecie Maciej Perzyński z Piły. Najlepszą z debiutantów okazała się Halina Cecot z Kołobrzegu, wygrywając 5 partii i zajmując ostatecznie 48 miejsce. Spośród kołobrzeskich zawodników najlepszą okazała się powtarzając ubiegłoroczny sukces Iwona Wieluńska z 6 wygranymi i 29 miejscem. Na szczególną uwagę zasługuje w tym roku „Tygrys turnieju” to jest osoba która wykonała największy skok z listy startowej do listy klasyfikacyjnej turnieju. W tym roku był to Józef Wietecki z Gorzowa, który zajął 19 miejsce „podskakując”aż o 18 miejsc. Pan Józef Wietecki ma 73 lata, jak widać, scrabble utrzymują nas w świetnej formie w każdym wieku.
 
Organizatorzy zapraszają już dziś na jubileuszowe V Mistrzostwa Kołobrzegu w grze w scrabble które odbędą się w dniach 28-29 września 2019 r. Wszyscy, którzy chcieliby nauczyć się grać i wziąć udział w przyszłorocznych zawodach, są mile widziani w Klubie scrabblowym START Kołobrzeg w każdy piątek w godz. 16.30 – 20.00 w restauracji 2piętro w kompleksie Milenium przy ul. Łopuskiego 38. Zajęcia są bezpłatne.

[hdvs videoid=5928]
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook