×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

W najbliższą sobotę drużyna Kotwicy Kołobrzeg w ramach XII kolejki trzecioligowych rozgrywek podejmie na własnym obiekcie zespół KP Starogard Gdański. Początek spotkania zaplanowano na godz.18.00.


Drużyna ze Starogardu jako jedyna z całej stawki w ligowych potyczkach nie zaznała jeszcze goryczy porażki. Kołobrzeżanie również są niepokonani, ale tylko na własnym boisku. W „nowej” ekipie trenera Jana Furlepy jeszcze nie wszystko funkcjonuje tak jakby sobie życzyli tego kibice. Drużyna "biało-niebieskich" w ostatnich kolejkach przeplata  efektowne zwycięstwa  z wysokimi porażkami. To wszystko pokazuje jak ważne spotkanie  jest przed piłkarzami Kotwicy w sensie walki o wyższą klasę rozgrywek. Z pewnością pomoc z trybun pomoże piłkarzom wywalczyć tak cenne punkty potrzebne by osiągnąć założony cel. dlatego  tez na to spotkanie specjalnie mobilizują się kibice Kotwicy.
Fanatycy "Perły Bałtyku" zachęcają  wszystkich kołobrzeżan do udziału w tym wydarzeniu na żywo. - To najwyższy czas aby kibice Kotwicy pomogli w odniesieniu zwycięstwa, bo jak pokazują ostatnie wyniki bez nas piłkarzom nie idzie !  CAŁA KOTWICA NA MECZ ! - czytamy na profilu fanatyków III - ligowej drużyny. Początek spotkania zaplanowano na godz.18.00.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook