Piłkarska Kotwica Kołobrzeg w ramach 13 kolejki rozgrywek o mistrzostwo 3 ligi pokonała na wyjeździe Sokoła Kleczew 2:1. Dzięki tej wygranej biało-niebiescy awansowali na 7 pozycję w ligowej tabeli.
połowa należała do kołobrzeżan. Już w 9 minucie Piotr Wojtasiak wykorzystał precyzyjne podanie Michała Przybyły i uderzeniem głową zdobył bramkę. Kolejne minuty w dalszym ciągu przebiegały pod dyktando naszej drużyny czego efektem był drugi gol zdobyty w 41 minucie, także  przez Piotra Wojtasiaka. W samej końcówce pierwszej połowy gospodarze mieli doskonałą okazję do zdobycia bramki kontaktowej, jednak na wysokości zadania stanął bramkarz Kotwicy Jakub Górski. Druga połowa należała już do gospodarzy, którzy podkręcili tempo i zepchnęli kołobrzeżan do defensywy. W tym czasie rywale stworzyli sobie kilka okazji do strzelenia gola, ale szczęście tego dnia było przy naszej drużynie. Odnotujmy, że piłka po uderzeniach piłkarzy Sokoła Kleczew  dwukrotnie trafiała w słupek kołobrzeskiej bramki. W 90 minucie Kotwica jednak straciła bramkę, ale zdołała dowieźć korzystny wynika do końca meczu. 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn