×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Ciężko Ci wejść po schodach, schylić się, ...? Tu strzyka, tam chrupie. Ból w okolicy kręgosłupa nie jest Ci obcy? - Seniorze, stworzyliśmy zajęcia dla Ciebie. Wspólnie zadbamy o Twój zdrowy kręgosłup - mówi Dominika Miłoszewicz z iD centrum aktywności, która zaprasza na pierwsze zajęcia "Zdrowy kręgosłup dla seniorów", które odbędą się 28 marca o godzinie 10:15. Pierwsze zajęcia są bezpłatne.Celem zajęć jest przede wszystkim poprawa sprawności funkcjonalnej seniorów, czyli taki dobór ćwiczeń, by łatwiej Wam było wchodzić po schodach, wstawać z krzesła czy rozwieszać pranie. Treningi będą łączyć w sobie wiele sprawdzonych i bezpiecznych metod treningowych. Regularne ćwiczenia gwarantują wzmocnienie jak i poprawę elastyczności mięśni kręgosłupa i całego ciała. 
Zajęcia dedykowane są seniorom, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie, poprawić zakres ruchomości stawów, zwiększyć siłę, koordynację oraz zabezpieczyć struktury mięśni i stawów przed ich naturalnym procesem przykurczu i starzenia. 
Zajęcia będą trwały 55 minut i będą prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora - Magdalenę Szkudlarek. Będziemy spotykać się  raz w tygodniu. 
Zależy nam, by ćwiczenia miały charakter terapeutyczny nie tylko w kwestii zdrowia fizycznego, ale także psychicznego. Każdy trening to szansa na wyjście z domu, spotkanie z rówieśnikami i wymianę doświadczeń. Zadbamy o to,aby zapewnić Wam miłą i przyjemną atmosferę.   

Zapisy na zajęcia 514510591 lub przez internet https://zapisy.activenow.pl/id-centrum-aktywnosci/

Liczba miejsc ograniczona - ćwiczymy w kameralnej grupie max. 10 osób
Obowiązuje wygodny strój sportowy  
iD centrum aktywności znajduje się przy ulicy Złotej 16 (obok stokrotki, kiedyś była tu księgarnia Indygo).
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn