Nie zwalniają tempa pływacy Miejskiego Klubu Pływackiego Kołobrzeg, którzy tym razem stertowali na zawodach w Koszalinie i Poznaniu. Do Poznania pojechali walczyć zawodnicy z roczników 2003-2007, a do Koszalina z roczników 2008-2009.
W Ogólnopolskich Zawodach Pływackich Festiwal Sprintu na Termach Maltańskich w Poznaniu ścigali się pływacy z 44 klubów, a wśród nich zawodnicy MKP Kołobrzeg. Z nagrodami wrócili Weronika Mrożek, Maciej Borek i Julia Hubert. Weronika i Maciej zostali sklasyfikowani na miejscach drugich, Julia była trzecia. Warunkiem otrzymania nagrody pieniężnej był start w czterech konkurencjach sprinterskich, z których punkty były sumowane do ogólnej klasyfikacji. Cała trójka uzyskała wysoką ilość punktów za poszczególne starty, co dało im miejsca w pierwszej trójce ich roczników. 
Natomiast w Koszalinie odbyła się II edycja Zachodniopomorskiej Ligi Pływackiej. Startowali pływacy z roczników 2008-2009. Z tych zawodów z medalem wrócił Kamil Łajewski, który za start na 50m stylem grzbietowym przywiózł brąz.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook