Piłkarki Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg w ramach 13 kolejki rozgrywek o mistrzostwo 2 ligi dość nieoczekiwanie przegrały na wyjeździe z broniącym się przed spadkiem GSS Grodzisk Wielkopolski 1:2.
Drużyna z Grodziska zaskoczyła swoją postawą, nieustępliwością i bardzo dobrym przygotowaniem mentalnym. Jak informuje trener drużyny Łukasz Krymowski jego zespół powinien ten mecz wygrać, choćby dlatego, że w pierwszych 10 minutach kołobrzeżanki nie wykorzystały trzech 100-procentowych sytuacji. Jednak pierwszą bramkę i tak zdobyła nasza napastniczka Kinga Kosakowska, ale przeciwniczkom udało się doprowadzić do remisu. W drugiej połowie Grodzisk Wielkopolski zaczął zyskiwać przewagę. I kiedy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów w 90 minucie padła bramka z rzutu wolnego i mecz zakończył wynikiem 2:1 dla Grodziska Wielkopolskiego. 
Mimo przegranej kołobrzeżanki utrzymały pierwsze miejsce w ligowej tabeli ale ich przewaga nad drugim WAP Włocławek  stopniała do zaledwie 2 punktów. Następny mecz Akademia Piłkarska zagra w Kołobrzegu. W sobotę 27 kwietnia podejmować będą trzecią w tabeli KKP Chełmża.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook