×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

W niedzielę 14 kwietnia rozgrywała się Wojewódzka Olimpiada Młodzieży w Szczecinku. Podczas zawodów wyłoniono najlepsze zespoły z trzech startujących klubów. Kołobrzeska Akademia Akrobatyki LaPassion okazała się prawie bezkonkurencyjna i zdobyła łącznie: 5 medali złotych, 4 medale srebrne i 2 brązowe.
 
 
W tym roku Kołobrzeskie akrobatki jechały w dużo większym składzie (32 zawodniczki) i spisały się wręcz znakomicie.
 
Wyniki: Dwójki dziewcząt do lat 11: 1 miejsce - Aleksandra Borodziuk i Lena Nowacka, 8 miejsce - Maja Kisiel i Layla Piwko. Dwójki dziewcząt do lat 13: 1 miejsce - Zofia Hok i Joanna Sudnikowicz, 2 miejsce: Maja Kaszuba i Oliwia Maciejewska, 4 miejsce - Patrycja Kaszuba i Magdalena Piotrowska, 7 miejsce - Beata Cięszczyk i Zofia Borek, 8 miejsce - Nadia Chrzanowska i Laura Tolwaj, 11 miejsce - Kornela Głuszkowska i Helena Kolikow i 12 miejsce - Martyna Osiak i Zuzanna Zatorska. Dwójki dziewcząt w kat. wiekowej 14-15 lat: 1 miejsce - Gabriela Kaszuba i Laura Madrian, 2 miejsce - Weronika Rosińska i Julia Szadziewska oraz 5 miejsce - siostry Aleksandra Przeździecka i Julia Przeździecka. Trójki dziewcząt do lat 11: 1 miejsce - Maja Biczkus, Oliwia Szmit i Magdalena Piotrowska, 2 miejsce - Hanna Blumensztejn, Aniela Popiół i Alicja Jaszewska oraz miejsce 3 - Zuzanna Pilarczyk, Natalia Szmaglińska i Nadia Chrzanowska. Trójki dziewcząt do lat 13: 1 miejsce - Zofia Hok, Joanna Sudnikowicz i Patrycja Kaszuba, 2 miejsce - Beata Cięszczyk, Zofia Borek i Hanna Jagniewska. Trójki dziewcząt w kat. wiekowej 14-15 lat: 1 miejsce - Oliwia Maciejewska, Laura Madrian i Maja Kaszuba.
 
Suma punktacji zespołowej plasuje Akademię Akrobatyki LaPassion na I miejscu punktacji klubowej w WOM na rok 2019. Akrobatki klubu LaPassion trenowane są przez trenerki Martę Kuchna i Magdalenę Kozak.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn