Po raz pierwszy w historii klubu MKP Kołobrzeg dziewczęta z rocznika 2008 zdobyły brązowy medal na Ogólnopolskich Drużynowych Zawodach Dzieci 10-cio i 11-letnich, które odbyły się w Szczecinie.

 

Najważniejszy start w tym sezonie dla 10 i 11 latków Blanka Biedrzycka, Zuzanna Głuch, Gabriela Mularczyk i Kornelia Żurowicz przypieczętowały trzecim miejscem w sztafecie 4x50 stylem dowolnym, natomiast w sztafecie zmiennej dziewczęta zajęły czwarte miejsce. 

Zawodniczki przywiozły także medale indywidualne za start na dystansie 50m stylem motylkowym. Blanka Biedrzycka była pierwsza zdobywając złoto, Kornelia Żurowicz wróciła z brązem, Gabriela Mularczyk była piąta na tym dystansie. Wśród chłopców najlepiej spisali się Kamil Łajewski, który był trzeci na 100m zmiennym i Alan Fedasz, który na 100m stylem grzbietowym zameldował się na czwartym miejscu. Poza tym chłopcy w pozostałych konkurencjach zajmowali miejsca w pierwszych dziesiątkach.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook