Piłkarska Kotwica Kołobrzeg w ramach 32 kolejki rozgrywek o mistrzostwo 3 ligi zremisowała na własnym terenie z liderem Lechem II Poznań 3:3. Bramki dla Kotwicy zdobywali - Gracjan Kuśmierek w 37 minucie, Dawid Retlewski w 55 minucie oraz z rzutu karnego w 90 minucie Adrian Szynka.

 

Kołobrzeżanie mogą mówić o dużym prezencie od sędziego, który podarował Kotwicy rzut karny z niczego. Sytuacja była tak ewidentna i krzywdząca poznaniaków, że informacja o tym obiegła sportowe media w całym kraju. Zdobyty punkt cieszy, ale niesmak pozostaje, bo - jak mówi wielu kibiców - awans do wyższej klasy rozgrywkowej woleliby widzieć wywalczony w sportowej walce fair. Obecnie Kotwica zajmuje 4 miejsce w ligowej tabeli ze stratą 4 punktów do lidera, który ma do rozegrania jeszcze jeden zaległy mecz. Do końca sezonu pozostały dwie kolejki. Następny mecz zagramy na wyjeździe, a rywalem będzie Polonia Środa Wielkopolska.

Komentarze  
0 # Tomasz Rewiński 2019-06-03 15:38
Panie Redaktorze,to nie jest wina Kotwicy.Sędzia ponosi odpowiedzialnośc za swje decyzje.Ale czytajac wszystkie informacje na temat tego skandalu wiekszośc krajowych "komentatorów," mozna odczytac,ze Kotwica maczała w tym palce bo FRYZJER ma daczę w Kołobrzegu.Tak to sie obsmarowuje klub i Kołobrzeg.Nawet gdyby wygrala Kotwica,to i tak LECH ma stuprocentową pewnośc awnsu,majac do rozegrania jeszcze 3 mecze a główni rywale tylko dwa.Trzeba bronic nasz klub,nasze miasto.Smród należy kierowac w inny kierunk.Pozdrawiam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Mariusz Wolański TKK 2019-06-04 13:42
Pana wypowiedź jest na zasadzie "uderz w stół". Gdyby nie było nic na rzeczy nie byłoby tematu. A temat jest. Takie są głosy, takie są wypowiedzi poważnych osób, pozyskiwane przeze mnie między innymi w rozmowach osobistych, jak też z wypowiedzi na FB. Pewną wiedzę sam posiadłem i mam swoje wnioski. Jednak na razie nie wypowiadam się na ten temat. Mogę ogólnie powiedzieć, że moja ocena działalności klubu jest negatywna. Co ważne mam prawo do takich stwierdzeń. Mówi Pan, że trzeba bronić naszego klubu. Zgadzam się z Panem, ale tylko wtedy kiedy wszystko jest ok. Jeśli jest nie ok to nie wolno takiego klubu bronić chcąc być przyzwoitym człowiekiem. Mogę mieć tyko nadzieję, ze w Kotwicy summa sumarum będzie jednak ok.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Niezrzeszony 2019-06-04 14:09
Żeby jeszcze tych śmietników nie niszczyli...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn