Piłkarska Kotwica Kołobrzeg w ramach 32 kolejki rozgrywek o mistrzostwo 3 ligi zremisowała na własnym terenie z liderem Lechem II Poznań 3:3. Bramki dla Kotwicy zdobywali - Gracjan Kuśmierek w 37 minucie, Dawid Retlewski w 55 minucie oraz z rzutu karnego w 90 minucie Adrian Szynka.

Kołobrzeżanie mogą mówić o dużym prezencie od sędziego, który podarował Kotwicy rzut karny z niczego. Sytuacja była tak ewidentna i krzywdząca poznaniaków, że informacja o tym obiegła sportowe media w całym kraju. Zdobyty punkt cieszy, ale niesmak pozostaje, bo - jak mówi wielu kibiców - awans do wyższej klasy rozgrywkowej woleliby widzieć wywalczony w sportowej walce fair. Obecnie Kotwica zajmuje 4 miejsce w ligowej tabeli ze stratą 4 punktów do lidera, który ma do rozegrania jeszcze jeden zaległy mecz. Do końca sezonu pozostały dwie kolejki. Następny mecz zagramy na wyjeździe, a rywalem będzie Polonia Środa Wielkopolska.