Zapowiadany na niedzielę mecz o mistrzostwo 2 ligi piłki nożnej kobiet pomiędzy Akademią Piłkarską Kotwica Kołobrzeg a WAP Włocławek nie odbył się. Drużyna z Włocławka oddała mecz walkowerem nie podając przyczyn swojej nieobecności na zawodach. Tym samym nasza drużyna dopisała do swojego konta 3 punkty.

 

 

Komentarze  
+1 # Obserwator 2019-06-05 15:05
Troszkę pokory zarówno dla zawodniczek jak i Trenera się przyda!!! Jeden punk w 3 kolejkach raczej uzbierają ale chyba nie tylko o awans tu chodzi. Sportowo gratulacje się należą ale są bardzo duże braki pozasportowe!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Waldemar 2019-06-07 22:32
Kibiców powinny interesować wyniki na boisku i nic innego zarówno trenera jak i dziewczyn. I tutaj należą się wielkie gratulacje!!! Kobitki mają potencjał i jako pierwsze zdobędą pierwszą lige w Kołobrzegu, ta drużyna to nasza PRAWDZIWA PERŁA BAŁTYKU !!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn