W niedzielę o 15.00 piłkarki Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg podejmowane będą przez Ostrovię Ostrów Wielkopolski. Będzie to mecz ostatniej kolejki o mistrzostwo 2 ligi. Dla naszych dziewcząt wynik poza prestiżem nie będzie miał żadnego znaczenia ponieważ już 2 tygodnie temu zapewniły sobie awans do 1 ligi.

 

Tak czy inaczej będzie to mecz na szczycie ponieważ Ostrovia zajmuje 2 miejsce w ligowej tabeli. Dla naszych rywalek będzie to też okazja do rewanżu za sromotna porażkę 2:7, którą poniosły w Kołobrzegu w rundzie jesiennej. Przypomnijmy, że w poprzedniej kolejce kołobrzeżanki przegrały na własnym boisku z Pogonią Tczew 0:4, natomiast ostrowianki wygrały na wyjeździe z KKP Chełmża 3:1. (fot. Janusz Fajczak).

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook