Piłkarki Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg zakończyły występy w II lidze. W ostatniej kolejce sezonu nasza drużyna zremisowała na wyjeździe z wiceliderem Ostrovią Ostrów Wielkopolski 2:2. Przypomnijmy, że Akademia Piłkarska od przyszłego sezonu występować będzie w I lidze piłki nożnej kobiet.

 

Od początku spotkania nasze piłkarki zdecydowanie przeważały nad rywalkami. Stworzyły wiele ciekawych sytuacji bramkowych, ale zawsze brakowało skutecznego wykończenia. Pierwszą bramkę zdobyły ostrowianki pod udanym kontrataku. Wyrównała Monika Wziątek po kapitalnym strzale z rzutu wolnego. Na 2:1 podwyższyła Natalia Fidos, która wykorzystała idealne podanie wzdłuż linii bramkowej Kingi Kosakowskiej. Ostatnie słowo należało do piłkarek Ostrovii, które na kilka minut przed końcem meczu zdobyły bramkę na 2:2 i tym samym ustaliły wynik spotkania.Mecz był bardzo trudny. Toczył się w upale na zupełnie nie przygotowanym do zawodów boisku. Zdaniem obserwatorów sędziowanie też było na bardzo niskim poziomie. Największą jednak trudnością była ostra gra faul ze strony Ostrovii Ostrów Wielkopolski. Jak mówią w sztabie szkoleniowym i w drużynie szczególnie podziękowania należą się kibicom, którzy i tym razem nie zawiedli, pojechali do Ostrowa i głośno dopingowali nasz zespół.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn