W sobotę o 18.00 koszykarska Energa Kotwica Kołobrzeg w 6 kolejce rozgrywek o mistrzostwo 1 ligi podejmować będą w hali Milenium drużynę Timeout Polonia 1912 Leszno.

 

Polonia jest jedną z drużyn z najwyższą średnią wieku w lidze. Jej liderami są doświadczeni gracze, którzy pamiętają halę Milenium z czasów ekstraklasy, czyli Filip Dylewicz, Kamil Chanas oraz Robert Skibniewski. Najwięcej punktów w drużynie zdobywa Chanas ze średnią 16 punktów na mecz. Najlepszą średnią pod względem zbiórek może pochwalić się Dylewicz 9,2 na mecz. Zespół z Leszna to nie tylko trzej doświadczeni gracze. Musimy również pamiętać o byłym MVP I ligi Hubercie Pabianie.

W Lesznie doszło do najszybszej zmiany trenera w lidze. Po niezadowalającym początku sezonu zwolniony został Dawid Mazur a na jego miejsce zatrudniono Radosław Hyży, który w poprzednim sezonie prowadził w 1 lidze Śląsk Wrocław. Przypomnijmy, że przed tygodniem kołobrzeżanie pokonując Znicz Basket Pruszków odnieśli pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Liczymy teraz na pierwsze zwycięstwo przed własną publicznością.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook