×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

W związku z budową drogi ekspresowej S6 od 18 do 23 kwietnia linia kolejowa na odcinku Nowogard – Płoty będzie zamknięta.


 
Od 18 kwietnia linia kolejowa nr 402 (linia ta łączy Goleniów z Koszalinem) zostanie zamknięta dla ruchu pociągów na odcinku Nowogard – Płot. W tym czasie będzie kończone wykonywanie tymczasowego objazdu kolejowego przy budowanym obiekcie WK-28A w rejonie miejscowości Żabowo, który powstaje w ramach budowy drogi S6 na odcinku Nowogard - Płoty. Ruch pociągów powinien zostać przywrócony 24 kwietnia w poniedziałek. Przez ten czas będzie funkcjonowała autobusowa komunikacja zastępcza na odcinku Nowogard – Płoty.
 
W miejscu przecięcia budowanej drogi S6 z linią kolejową Goleniów – Koszalin w rejonie miejscowości Żabowo wykonawca zaprojektował obiekt WK-28A w ciągu linii kolejowej (droga ekspresowa będzie biegła pod linią kolejową). Aby móc go wykonywać obok istniejącego toru powstaje tymczasowy tor objazdowy (o długości ok. 700 m), którym będą poruszały się pociągi do czasu ukończenia wiaduktu WK-28A.
 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn